Bloomberg: Apple розробляє персональних роботів для вашого будинку

Apple все ще перебуває в пошуках наступного революційного продукту, який допоможе їй зберегти домінування на ринку і послужить новим джерелом доходу після того, як вона відмовилася від планів розробки власного електромобіля. За словами Марка Гурмана з Bloomberg, одним з напрямків, які вивчає компанія, є персональна робототехніка. Як повідомляється, вона почала вивчати роботів і електромобілі одночасно, сподіваючись розробити машину, яка не потребує втручання людини.

Хоча проєкти Apple з робототехніки все ще перебувають на дуже ранніх стадіях, Bloomberg повідомив, що компанія вже почала працювати над мобільним роботом, який може слідувати за користувачами по дому, і вже розробила настільний пристрій, який використовує робота для переміщення екрана. Ідея останнього полягає в тому, щоб мати машину, яка може імітувати рухи голови та фокусуватися на одній людині в групі, ймовірно, для кращого досвіду відеодзвінків.

Оскільки ці роботи повинні мати можливість самостійно пересуватися, компанія також розглядає можливість використання алгоритмів для навігації. Згідно з повідомленням, за їхню розробку відповідає група домашніх пристроїв Apple, і до команди приєднався щонайменше один інженер, який працював над ініціативою з розробки електромобілів, що була відкинута.

Роботи, однак, не схожі на телефони в тому сенсі, в якому вони потрібні людям сьогодні в їхньому житті. Очевидно, Apple хвилюється, чи заплатять люди “верхню межу” за роботів, яких вона має на увазі, і керівники все ще не можуть дійти згоди щодо того, чи повинна компанія продовжувати працювати над цими проєктами. Гурман раніше повідомляв, що Apple, можливо, продала свій електромобіль за $100 000 – якщо це правда, то він мав би більший потенціал для зростання доходів компанії.

Але Apple Car зараз не на часі, і компанія, як повідомляється, зосередила всю свою увагу на Vision Pro і нових продуктах для дому, які також включають домашній хаб-пристрій з дисплеєм, що нагадує iPad. Звичайно, Apple все ще може відмовитися від цих проєктів, і вона може знайти інші класи продуктів для інвестування, якщо виявить, що вони можуть принести більше грошей у майбутньому.

Джерело Engadget

Не пропустіть