Blacksmith показала електроскутер з ретро-дизайном класичного моторолера Vespa і максимальною швидкістю 120 км / год

З ростом популярності електроскутерів виробники регулярно випускають нові моделі. B3 – новинка від компанії Blacksmith і, можливо, це один з найцікавіших електричних моторолерів, які будуть представлені найближчим часом. Попри схожий силует, візуальний стиль електроскутера все ж відрізняється від оригінального дизайну Vespa.

Blacksmith – індійський стартап, першим продуктом якого став електричний мотоцикл B2, його конструкція лягла в основу електричного скутера. Потужність двигуна моторолера B3 становить 6,7 кінських сили, а в пікові моменти вона досягає 19,4 к.с. За рахунок цього досягається заявлена максимальна швидкість до 120 км / г.

Електричний моторолер B3 оснащується акумулятором з високою щільністю енергії NMC, але виробник поки не розкрив інформації про його ємність. Компанія повідомляє, що запас ходу скутера становить 120 кілометрів. B3 може похвалитися вантажопідйомністю до 200 кілограмів, а це означає, що у нього не буде проблем з перевезенням двох дорослих пасажирів.

Новинка буде обладнана спеціальною системою датчиків для виявлення руху з боків транспортного засобу. Такі сенсори вже зустрічалися у деяких електроциклів, але на скутерах вони будуть встановлені вперше. Крім цього, у B3 є вбудований GPS.

Електроскутер Blacksmith B3, як і його старший брат B2, розроблявся для роботи за технологією змінних батарей. Таким чином, коли акумулятор розряджається, водій скутера заїжджає на спеціально обладнану станцію, щоб замінити розряджену батарею на заряджену. За даними сайту Electricmotorcycles, у Blacksmith є єдиний патент на подібний метод.


Не пропустіть