BlackBerry планує презентувати новий флагман з 5G

Компанія BlackBerry, партнерство якої з TCL закінчилося минулого року, судячи по всьому, планує повернутися на ринок смартфонів. Компанія Blackberry стала партнером OnwardMobility, яка повинна займатися дизайном та випуском смартфонів під брендом BlackBerry цього року. Зараз СЕО компанії Пітер Франклін підтвердив, що нові продукти вже готуються до виходу.

Новий флагманський смартфон BlackBerry буде схожим на попередні моделі компанії – він буде оснащений класичною апаратною клавіатурою BlackBerry. Характеристики моделі будуть сучасними, як мінімум, це буде Qualcomm Snapdragon 690, або якийсь варіант з 700-ї серії, або ж MediaTek Dimensity 700-ї та вище серій, адже у нього буде підтримка роботи в мережах п’ятого покоління, чого не було ще у жодній моделі компанії BlackBerry.

На даний момент OnwardMobility працює з Foxconn для виробництва перших моделей BlackBerry у 2021 році. Моделі будуть презентовані у Північній Америці та Європі, але на даний момент невідомо, коли вони будуть доступними для покупки. Зрозуміло, що конкретних характеристик та цін зараз немає, але вони повинні з’являтися по мірі наближення смартфонів до виходу.

Головний акцент у програмному забезпеченні, як це завжди було у BlackBerry, буде зроблено на безпекову складову, а також на комунікаційні корпоративні сервіси, завдяки чому нові смартфони компанії, як і раніше, будуть використовуватися у корпоративному сегменті.

Джерело GSMArena

Не пропустіть