Black Shark тизерить новий розумний перстень зі 180-денною автономною роботою та інтелектуальним дотиком

Компанія Black Shark виходить на ринок носимих технологій з новим Black Shark Ring. Цей перстень розроблений, щоб бути “здоровим і модним” з такими функціями, як “управління однією рукою” та “інтелектуальний дотик”.

Black Shark натякала на майбутній випуск цього персня, підкреслюючи його можливості моніторингу здоров’я. Повідомляється, що Black Shark Ring відстежуватиме частоту серцевих скорочень, рівень кисню в крові, ВСР (варіабельність серцевого ритму) і температуру тіла.

Сам розумний перстень описується як витончений і зручний. Він має сріблястий колір і ультратонкий 2,2-міліметровий профіль для “комфортного і невідчутного носіння”. Black Shark стверджує, що каблучка пропрацює 180 днів на одному заряді завдяки вбудованому зарядному пристрою.

Навіть зарядний відсік виглядає витончено, і каблучка лежить на ньому так само. На передній частині зарядного відсіку є крихітний світлодіодний індикатор, який показує, чи заряджається каблучка, чи вона вже заряджена. Загалом, доволі акуратний дизайн.

Хоча дата випуску ще не була оголошена, Black Shark явно будує очікування для свого нового пристрою, який можна носити. Ми офіційно вступаємо в еру, коли розумні каблучки можуть стати мейнстрімом.

Багато в чому вони менш нав’язливі, ніж смартгодинники, оскільки розумні каблучки чудово підходять для людей, які не хочуть додавати ще один екран до свого і без того заповненого екранами дня. Ми побачимо, як інші компанії розвиватимуть цю ідею – Samsung вже закінчує роботу над Galaxy Ring, і ми з нетерпінням чекаємо, що з цього вийде.


Не пропустіть