Black Shark 2 Pro наживо злили в інтернет

Майбутній геймерський смартфон Xiaomi здивує всіх флагманів на ринку, якщо вірити результатам бенчмарку AnTuTu

Тільки вчора стало відомо про те, що Xiaomi поспішила відкрити попередні замовлення на Black Shark 2 Pro (мабуть, у відповідь на представлений нещодавно ASUS ROG Phone 2), який ще навіть не анонсований, як сьогодні в мережі з’явилася фотографія майбутнього геймерского смартфона китайського промислового гіганта.

Зображення опублікував ресурс Slashleaks. Воно демонструє трохи змінену в порівнянні з попередником задню панель Black Shark 2 Pro з характерним малюнком і логотипом у вигляді букви S. По всій видимості, смартфон також отримає фонове підсвічування. У лівому верхньому кутку розташована подвійна камера.

На поточний момент вже достеменно відомо, що Black Shark 2 Pro отримає чіпсет Snapdragon 855 Plus, 12 ГБ оперативної пам’яті, 256 ГБ накопичувача, дисплей з частотою оновлення 120 кадрів в секунду і поліпшену систему рідинного охолодження.

Нещодавно в базі даних бенчмарку Geekbench з’явилися перші результати тестування смартфона, які, м’яко кажучи, не вразили. Тепер Black Shark 2 Pro засвітився в іншому популярному бенчмарку AnTuTu, де він набрав 405 596 балів. Ось тут вже помітна перевага геймерского смартфона над нинішніми флагманами на базі Snapdragon 855. Для порівняння, той же Xiaomi Mi 9 набирає в AnTuTu майже 369 тис. балів.

Компанія Xiaomi офіційно представить Black Shark 2 Pro вже 30 липня.


Не пропустіть