Bitcoin повертає втрачене – криптовалюта перетнула позначку в 40000 доларів

Курс найбільшої у світі криптовалюти Bitcoin, який нещодавно дуже відчутно впав, зараз повертає втрачене. Нагадаємо, що у травні цього року валюта обвалилася з позначки в 60 тисяч доларів до 30 тисяч доларів, і зараз повертає свої позиції – за останню добу вартість виросла до 40 тисяч доларів.

У піковій позиції ціна Bitcoin склала 40344.5 доларів, після чого ціна впала приблизно до 37 тисяч доларів. Минулої доби була аналогічна ситуація, і тоді спостерігалися такі самі підйом та падіння. Така ситуація пов’язується з великою кількістю згадок від медіаперсон та представників великих компаній.

Нагадаємо, що минулого тижня генеральний директор Tesla Ілон Маск сказав, що
компанія може знову почати приймати Bitcoin в ролі оплати за електромобілі. Крім цього, генеральний директор Twitter Джек Дорсі минулого тижня сказав, що криптовалюти є “великою частиною” майбутнього соцмереж. Окрім цього, з’явилися чутки про те, що Amazon почне приймати Bitcoin в якості оплати вже до кінця року.

Що цікаво, компанія Amazon вчора заперечила плани щодо прийому Bitcoin, але це негативно не вплинуло на курс криптовалюти. Тим не менше, у компанії заявили, що вони цікавляться криптовалютами та новими методами оплати для клієнтів.


Не пропустіть