Більшість користувачів 5G живуть в одній країні

На «Китайській інтернет-конференції 2021 року», організованій інтернет-спільнотою Китаю, був опублікований звіт про розвиток інтернету, в якому говориться про те, що в 2020 році інтернет-індустрія Китаю стрімко розвивалася, а кількість користувачів Інтернету росло.

Станом на кінець 2020 року кількість користувачів мережі 5G в Китаї перевищувало 160 мільйонів. У Китаї проживають 89% користувачів 5G. Кількість користувачів Інтернету в країні становить близько 989 мільйонів, а рівень проникнення Інтернету становить зараз 70,4%.

За наявними даними, Китай має найбільшу в світі оптоволоконну мережу, незалежні мережі 4G і 5G. Крім того, в даний час в країні налічується 916 000 базових станцій 5G, що становить 70% від загальносвітової кількості. Крім того, кількість підключень 5G в Китаї перевищує 365 мільйонів, що становить 80% від загальної кількості в світі.

Китай планує посилити інвестиції в базові ключові технології. Країна буде зосереджена на мережах 5G, великих даних, базовому програмному забезпеченні, промисловому програмному забезпеченні і штучному інтелекті. Китайський уряд буде сприяти розвитку промислового виробництва і модернізації виробничого ланцюжка. Уряд сподівається, що це ще більше зміцнить фундамент промислового розвитку.

Також підтверджено, що Китай активно працює над технологією 6G. Історія може повторитися, і Китай знову випередить США і вирветься вперед з 6G.

Джерело Gizchina
Не пропустіть