Більше ніякого iPad Mini: Apple замінить його складаним iPhone вже у 2026 році

Як повідомляє корейське видання The Elec, компанія Apple вивчає ринок складаних пристроїв і планує випустити 7-8-дюймовий пристрій, який може замінити iPad Mini. Видання припускає, що терміни запуску пристрою можуть бути між 2026 і 2027 роками.

Apple також працює над OLED iPad mini, і ходять чутки, що це може статися у 2026 році. Таким чином, це трохи заплутує ситуацію щодо того, чи є цей пристрій складним iPhone або складним iPad, про який ходять чутки.

Попри це, за лаштунками Apple, як повідомляється, співпрацює з постачальниками дисплеїв Samsung і LG, які постачають зразки 7-дюймових і 8-дюймових складних панелей ще з минулого року.

Кажуть, що Samsung лідирує в розробці цих панелей для складаного пристрою Apple. Однак, як повідомляється, між Apple, Samsung і LG існують розбіжності у поглядах на такі важливі елементи, як надтонке скло, кришки та конструкцію шарнірів. Це може призвести до затримки масового виробництва складаного пристрою Apple.

Але якщо Apple вирішить вийти на ринок у 2026 році, очікується, що вона використовуватиме існуючу виробничу лінію OLED Samsung, яка наразі використовується для виробництва iPhone. Цікаво, що чутки натякають на розробку більшого 20,5-дюймового складного пристрою, хоча його часові рамки залишаються незрозумілими.

Точна форма і функціональність першого набігу Apple на ринок складних пристроїв залишаються оповитими таємницею. Проте нещодавні події вказують на те, що Apple розглядає можливість виходу на цей ринок.

Оскільки зараз на ринку складаних пристроїв домінують такі відомі гравці, як Samsung і Huawei, лише час покаже, як Apple планує виділитися на цьому мінливому ринковому ландшафті.

Джерело The Elec

Не пропустіть