Білл Гейтс: “Генеративний ШІ в глухому куті, а GPT-5 може не перевершити GPT-4”

Засновник Microsoft та відомий філантроп Білл Гейтс висловив свої спостереження щодо розвитку генеративного штучного інтелекту (ШІ). За його словами, ШІ може знаходитися в глухому куті. Заява бізнесмена, опублікована у німецькій газеті Handelsblatt та процитована The Indian Express, висвітлює його думки про те, що технологія досягла плато.

Білл Гейтс визнає вражаючий стрибок від GPT-2 до GPT-4, проте вважає, що зараз ШІ може стикнутися зі складнішими викликами, і GPT-5, ймовірно, не перевершить свого попередника. Відмічаючи значний потенціал ШІ в короткостроковій перспективі, Гейтс вбачає можливість зробити технологію більш надійною та доступною. Також він вказує на потенційні переваги штучного інтелекту у сфері охорони здоров’я, де він може сприяти прискоренню розробки ліків і вакцин.

Цікаво, що нещодавнє дослідження Європейського центрального банку вказує на можливі виклики ШІ для ринку праці. Хоча швидке впровадження штучного інтелекту може призвести до зниження зарплат, експерти вважають, що наразі технологія створює, а не знищує робочі місця, особливо для молодих і висококваліфікованих фахівців.

Джерело The Indian Express

Не пропустіть