UPG_price_d+m

Бета-версія WhatsApp для Android отримала корисну функцію для забезпечення додаткової конфіденційності

WhatsApp працює над альтернативною функцією конфіденційності профілю. Після випуску нової функції ретрансляції дзвінків з бета-версії WhatsApp для Android 2.23.21.12 месенджер робить кроки у своєму постійному прагненні підвищити конфіденційність користувачів. Зокрема, завдяки останній бета-версії, ми дізналися, що розробники застосунку працюють над функцією альтернативного профілю як новим інструментом для маскування вашої інформації, і вона буде доступна в наступному оновленні програми.

Як ви можете бачити на скріншоті нижче, нова функція альтернативного профілю буде доступна на екрані конфіденційності щодо фотографії профілю і дозволить налаштувати іншу фотографію та ім’я, які будуть видимими для тих контактів, які не можуть бачити основну інформацію профілю. Наприклад, якщо тільки ваші контакти можуть бачити вашу фотографію профілю, це означає, що люди, які не входять до вашого списку контактів, не зможуть її бачити, але вони зможуть бачити вашу альтернативну фотографію профілю. Варто зазначити, що ця ж функція буде доступна і в розділі вашого профілю.

Функція альтернативного профілю може слугувати захисним щитом: вона додасть новий рівень безпеки та конфіденційності до досвіду користувачів, оскільки вони нарешті матимуть більше контролю над своєю інформацією. Фактично, користувачі зможуть підтримувати вищий рівень конфіденційності, налаштовуючи альтернативний профіль і вибираючи іншу інформацію в майбутньому. Крім того, ця функція виявиться дуже корисною, коли в майбутньому стане доступною можливість налаштування імені користувача WhatsApp.


Не пропустіть