Bayraktar почне випробовувати, а згодом і виробляти БПЛА в Україні

Компанія Bayraktar Savunma та Міноборони України підписали Меморандум про співпрацю, при процесі підписання був присутній Президент України. У ньому йде мова про створення навчально-випробувального центру, що буде обслуговувати, ремонтувати та модернізувати БПЛА, а також готувати персонал, що буде займатися експлуатацією БПЛА Bayraktar.

З боку України документ підписаний міністром оборони Андрієм Тараном, з боку Туреччини – генеральним директором Bayraktar Халуком Байрактаром. За умовами документа, на землях Міноборони біля Василькова буде побудовано центр, що займатиметься обслуговуванням, поточним ремонтом та модернізацією БПЛА, що випускаються Bayraktar. Окрім цього, там будуть навчати та готувати персонал, що буде працювати з цими безпілотними літальними апаратами компанії.

Очікується, що на території України пізніше спорудять та налагодять працю низці таких центрів. Згідно з даними Міноборони, наступний етап полягатиме у налагодженні спільного виробництва БПЛА України та Туреччини. Компанія Bayraktar буде фінансувати будівництво заводів, що виготовлятимуть безпілотники та даватимуть робочі місця українським фахівцям, на території України. Окрім створення робочих місць, збільшаться також надходження в український державний бюджет.


Не пропустіть