Axon 30 – перший смартфон ZTE з 20 ГБ ОЗУ

Компанія ZTE від початку червня неодноразово натякала на намір випустити перший в світі смартфон з 20 ГБ оперативної пам’яті. Однак це сталося тільки зараз і досить нестандартно.

Справа в тому, що першим таким смартфоном став ZTE Axon 30, але не з першого дня початку продажів. ZTE Axon 30 був представлений компанією 28 липня, а продажі стартували 3 серпня. Фізично смартфон оснащується 12 ГБ ОЗУ в максимальній комплектації.

Під час анонсу було заявлено, що ZTE Axon 30 отримає технологію розширення оперативної пам’яті Memory Fusion Technology. Однак до теперішнього моменту технологія на смартфоні не працювала.

Тепер ZTE випустила програмне оновлення, яке активує на смартфоні технологію Memory Fusion, що дозволяє додати до фізичної оперативної пам’яті ще 8 ГБ віртуального розділу, створеного у флеш-пам’яті смартфона. Якщо розглядати найдорожчу версію ZTE Axon 30, з 12 ГБ фізичної ОЗУ, то сумарно виходять ті самі обіцяні 20 ГБ. Базова модель, з 6 ГБ ОЗУ, отримає в результаті 14 ГБ, що теж немало.

Джерело Mydrivers
Не пропустіть