Asus презентувала нові доступні Chromebook на AMD Ryzen

Компанія Asus презентувала новий пристрій у модельному ряді Chromebook Flip – ним став Asus Chromebook Flip CM5. Модель позиціюється, як пристрій, що орієнтований на геймінг “у хмарі” (тобто за допомогою хмарних сервісів Google Stadia та NVIDIA GeForce Now).

Asus Chromebook Flip CM5 отримав 15.6-дюймовий дисплей з частотою оновлення 60 Гц та процесором AMD Ryzen. На вибір користувача доступні варіанти Ryzen 5 3500C або Ryzen 3250C, що оснащені інтегрованою графікою AMD Radeon. Об’єм оперативної пам’яті може складати до 8 ГБ, об’єм внутрішньої пам’яті складає до 128 ГБ.

За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 57 Вт/г, що забезпечує до 10 годин автономної роботи. Слід звернути увагу на те, що клавіші WASD, які найчастіше використовуються в іграх, виділені оранжевим кольором, що вказує на ігрове спрямування нового Asus Chromebook Flip CM5.

З інших фішок слід виділити використання аудіосистеми, сертифікованої Harman Kardon, що справді непогано в такому ціновому сегменті. Корпус новинки виконаний з алюмінієвого сплаву. Asus Chromebook Flip CM5 повинен поступити у продаж за ціною від 499.99 доларів.

Не пропустіть