ASUS демонструє ігрові ноутбуки Republic of Gamers (ROG) із частотою оновлення екрана в 300 Гц

  • Найкращі в галузі дисплеї. Бренд ROG першим продемонстрував ноутбуки з панеллю 300 Гц, ще раз підтвердивши свою роль лідера інновацій.
  • Безпрецедентна швидкість. Нові дисплеї характеризуються частотою оновлення, яка на 25% вище, ніж у сучасних дисплеїв для професійних геймерів, і в 5 разів вище, ніж у звичайних дисплеїв.
  • Для геймерів і професіоналів. Потужні ноутбуки ROG відмінно підходять не тільки для ігор, але й для інших завдань, зокрема для створення контенту.
  • Більше інновацій. У ноутбуках ROG будуть використовуються також інші інновації у сфері технологій відображення, зокрема нові панелі надвисокої роздільної здатності та HDR-панелі.

БЕРЛІН, Німеччина, 4 вересня 2019 року — Компанія ASUS представила ігрові ноутбуки під брендом Republic of Gamers (ROG), оснащені дисплеями з частотою оновлення 300 Гц. Новими надшвидкими матрицями оснащуватимуться пристрої серій Strix і Zephyrus, вони будуть показані широкій публіці вже на цьому тижні в рамках виставки IFA 2019.

Найкращі в галузі дисплеї

Саме ASUS із випуском в 2016 році ігрового ноутбука ROG G752VS встановила новий стандарт для ігрових ноутбуків преміум-класу. G752VS став першим у світі геймерським ноутбуком, в якому використовувалася панель IPS із частотою оновлення 120 Гц, завдяки чому забезпечувалися відмінна передача кольору й широкі кути огляду.

Потім був проект ASUS із гігантом хімічної промисловості Merck, у результаті якого було розроблено нову рідкокристалічну структуру для панелей дисплеїв, здатну працювати на ще більш високій швидкості. Ця співпраця дозволила ROG у наступному році представити моделі G703 і Strix SCAR Edition (GL503VS) з матрицею 144 Гц.

Підвищення частоти оновлення покращує плавність ігрового процесу, а зниження часу відгуку під час перемикання між тонами мінімізує ефект розмиття при відображенні об’єктів, які швидко рухаються. Панель із частотою оновлення 144 Гц мала час відгуку 7 мс – це в 4 рази нижче, ніж альтернативи. У 2018 році ноутбуки ROG знову стали лідерами галузі з точки зору впровадження інновацій. Завдяки реалізації технології Overdrive, час відгуку панелі з частотою оновлення 144 Гц було знижено до 3 мс, а сама панель стала доступною в усьому сімействі ігрових ноутбуків на базі процесорів Intel Lake Coffee.

На початку поточного року на виставці CES були представлені ноутбуки ROG Strix SCAR II з частотою оновлення екрана в 240 Гц. Кілька місяців по тому бренд ROG першим в індустрії продемонстрував ноутбуки з дисплеями нового покоління відразу в декількох ігрових серіях: Zephyrus S GX502, Zephyrus M GU502, Strix SCAR III G531 і Strix Hero III G531. Слідом за 15,6-дюймовими моделями з частотою оновлення екрана в 240 Гц було представлено першу 17,3-дюймову модель з таким дисплеєм – Strix SCAR III G731, її було показано на Computex 2019.

Але для кіберспортсменів-професіоналів та інших геймерів, які беруть участь у серйозних змаганнях, як і раніше важлива максимальна плавність візуалізації у грі, що забезпечується максимально високою частотою оновлення екрана. Щоб задовольнити їхні вимоги, розробники ROG працюють над пристроями, оснащеними новими дисплеями з частотою оновлення 300 Гц. Першим ноутбуком з таким дисплеєм стане оновлений Zephyrus S GX701 – його випуск запланований вже на жовтень цього року.

Безпрецедентна швидкість

Підвищення частоти оновлення до 300 Гц означає збільшення цього параметра на 25% у порівнянні з поточним стандартом для машин, що використовуються на кіберспортівних турнірах найвищого рівня. За такої швидкості оновлення картинки на дисплей може виводитися у 5 разів більше кадрів, ніж при використанні панелі з частотою оновлення 60 Гц, яка встановлюється у звичайні ноутбуки. У поєднанні із сучасними графічними процесорами, здатними видавати достатню кількість кадрів на секунду, надшвидкий дисплей робить ігровий процес максимально плавним.

Більш висока фіксована частота оновлення екрана покращує геймплей і під час зниження частоти кадрів (FPS) у грі. У цьому випадку цикл оновлення зображення скорочується і знижується затримка відображення. Коли ввімкнено вертикальну синхронізацію (з метою усунення ефекту розриву кадру) завдяки більш високій частоті оновлення екрана мінімізується тремтіння, що виникає, поки дисплей змушений чекати на наступний цикл відображення кадру. На частоті 300 Гц новий кадр відображається кожні 3,3 мс, що приблизно відповідає часу відгуку в 3 мс (при переході між півтонами).

Для геймерів і професіоналів

На виставці IFA демонструються ноутбуки ROG на будь-який смак. 15-дюймові і 17-дюймові Strix SCAR III – це ігрові ноутбуки середнього цінового сегмента, які можуть оснащуватися надшвидкісними панелями й потужними графічними процесорами NVIDIA® GeForce RTX™ 2070 з технологією розгону графічного ядра ROG Boost. Завдяки високоефективній системі охолодження в Turbo-режимі графічний процесор може працювати на частоті 1540 МГц з енергоспоживанням у 115 Вт.

Сімейство потужних ультратонких ноутбуків Zephyrus пропонує скористатися перевагами надшвидкісної панелі не тільки в сучасних іграх, але й професійній роботі. Нові панелі з частотою оновлення 300 Гц будуть встановлюватися в 15-дюймовому Zephyrus S GX502 і 17-дюймовому Zephyrus S GX701. Обидві моделі дозволяють легко перемикатися між двома режимами роботи графічної підсистеми: на основі вбудованого графічного ядра (режим Optimus) для звичайної роботи й збільшення автономності та на основі дискретної відеокарти (режим G-SYNC™) для запуску сучасних ігор. Дисплеї ноутбуків Zephyrus S проходять ретельне фабричне калібрування відповідно до вимог сертифікації PANTONE®, надаючи професійним розробникам контенту точність передачі кольору, яка затребувана ними в роботі, без шкоди для швидкості, яка потрібна для сучасних ігор.

Для того, щоб ноутбуки ROG Zephyrus S успішно справлялися з високими навантаженнями й не перегрівалися в них застосується унікальна система охолодження ROG Active Aerodynamic System: під час підняття кришки дисплея в корпусі відкривається додатковий вентиляційний отвір для забору холодного повітря. Покращений повітряний потік дозволяє досягати продуктивності, необхідної для запуску сучасних ігор із високою частотою кадрів. Незважаючи на тонкий і легкий корпус, Zephyrus S GX502 оснащений графічним процесором NVIDIA® GeForce RTX 2070 з технологією ROG Boost і такою ж тактовою частотою (і енергоспоживанням), що й у моделей Strix. Zephyrus S GX701 – це рекордний рівень продуктивності завдяки використанню в ньому графічного процесора GeForce RTX 2080 з максимальною тактовою частотою 1230 МГц (з енергоспоживанням 100 Вт у Turbo-режимі).

Більше інновацій

Ігрові ноутбуки зі швидкісними панелями, представлені на виставці IFA, відображають результат роботи інженерів ROG тільки в одному з напрямків вдосконалення дисплейних технологій. На Computex 2019 був продемонстрований ноутбук із дисплеєм 4K UHD і частотою оновлення в 120 Гц. Ця панель з’явиться вже незабаром у майбутніх пристроях, а сенсорний дисплей 4K UHD, здатний відображати кольорову гаму Adobe RGB вже використовується в ноутбуку-трансформері ROG Mothership.

Спеціальні версії Zephyrus S GX531 і GX701 – перші ігрові ноутбуки з HDR-панелями, що володіють високою частотою оновлення. Вони сертифіковані згідно зі стандартом VESA DisplayHDR 400 і можуть відтворювати понад мільярд кольорів, використовуючи гнучкий контроль підсвічування для забезпечення рекордно високого рівня контрасту.

Про бренд ROG
Republic of Gamers (ROG) – суббренд компанії ASUS, під яким випускаються найкращі у світі апаратні та програмні ігрові рішення. ROG був заснований у 2006 році та на сьогоднішній день пропонує широку лінійку інноваційних продуктів, відомих своєю якістю й продуктивністю, зокрема материнські плати, відеокарти, ноутбуки, настільні ПК, монітори, аудіообладнання, маршрутизатори та периферійні пристрої. ROG також бере участь і спонсорує найбільші киберспортивні змагання. Пристрої лінійки ROG встановили велику кількість рекордів у сфері оверклокінгу в різних країнах і залишаються надійним і визнаним вибором геймерів та ентузіастів з усього світу. Дізнатися більше можна на сайті rog.asus.com.
Джерело rog.asus.com

Не пропустіть