Apple знає, як зменшити виїмку в екрані iPhone 13

В iPhone 13 Pro, який презентують восени 2021 року зменшиться «чубчик» на екрані. Про це розповіли в MacRumors.

В руки до журналістів з Macotakara потрапив макет iPhone 13 Pro, надрукований на 3D-принтері. Такі «болванки» зазвичай отримують виробники чохлів та інших аксесуарів. На фотографіях явно простежується більш вузький чубчик – нагадаємо, що він ще жодного разу не змінював свій розмір і розташування з релізу iPhone X. Експерти навіть називають її точні розміри в порівнянні з актуальними моделями: 26,8 мм в довжину і 5,35 мм в висоту, проти 34,83х5,30 в поточному її варіанті.

Зважаючи на це може виникнути питання – чи не буде виріз зменшений через спрощення системи Face ID і, як наслідок, зниження її надійності? Схоже, що ні, тому що, згідно з макету, своє розміщення змінить верхній слуховий динамік і фронтальна камера. По суті, динамік «переїде» вище, на самий кут передньої панелі, завдяки чому звільниться місце для більш щільної компоновки Face ID. Крім того, фронтальна камера (позначенв жовтим кольором) зміститься до краю «чубчика» – зараз вона розташовується ближче до середини. Інших змін у дизайні макет не демонструє – зокрема, блок задніх камер, схоже залишиться таким же, як зараз.

В опублікованих раніше витоках повідомлялося, що в майбутніх поколіннях своїх смартфонів Apple може відмовитися від «чубчика» на користь отвору в екрані. Система Face ID в такому випадку, можливо, розміститься прямо під дисплеєм. Крім того, в мережу потрапили можливі нові кольори майбутньої лінійки.

Не пропустіть