Apple зможе продати тільки 15–20 млн смартфонів iPhone 12

Очікується, що Apple випустить свої перші 5G смартфони серії iPhone 12 в кінці цього року. Раніше передбачалося, що американський технічний гігант відвантажить 30–40 мільйонів одиниць девайсів. Але тепер, згідно з останнім звітом DigiTimes, показник був зменшений удвічі, до 15–20 мільйонів одиниць до 2020 року.

У звіті говориться, що партнери в ланцюжку постачань Apple менш оптимістичні щодо продажу iPhone 12 з підтримкою mmWave, який буде випущений цього року.

Apple давно покладається на тайваньських виробників при складанні своїх пристроїв. Зараз компанія диверсифікує свій ланцюжок постачань. Джерело зазначає, що Apple помітно збільшила участь китайських компаній у виробництві iPad, Apple Watch і навіть AirPods. Вважається, що це не є «зростаючою загрозою» для тайваньських компаній, які роками користувалися своєю монополією.

Що стосується Apple, вона робить це, щоб «скоротити витрати, диверсифікувати виробничі ризики і краще використовувати китайський ринок». Однак справжня причина такого рішення залишається невідомою. Можливо, на Apple вплинула пандемія.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть