Apple поповнила список застарілих та вінтажних продуктів: які пристрої до нього увійшли

Компанія Apple внесла три зміни до списку вінтажних та застарілих продуктів, які стосуються iPhone 5s, iPod touch шостого покоління та старої моделі iMac.

По-перше, Apple тепер вважає iPhone 5s «застарілим» продуктом по всьому світу, а це означає, що магазини Apple та авторизовані сервісні центри Apple більше не пропонують ремонт або інші послуги з обслуговування цього пристрою. Apple заявляє, що вважає продукт «застарілим», якщо минуло сім років з моменту його останнього продажу.

Apple випустила iPhone 5s у вересні 2013 року, головною особливістю якого став датчик відбитків пальців Touch ID, вбудований у кнопку «Додому». Пристрій також представив чіп A7, який став першим чіпом iPhone з 64-бітною архітектурою.

По-друге, iPod touch шостого покоління та 21,5-дюймовий iMac з дисплеєм Retina 4K, випущений наприкінці 2015 року, тепер класифікуються як «вінтажні» продукти, оскільки минуло більше ніж п’ять років з того часу, як компанія припинила розповсюджувати ці пристрої для продажу. Магазини Apple та авторизовані сервісні центри Apple можуть продовжувати пропонувати ремонт вінтажних продуктів ще до двох років, але лише за умови, що необхідні деталі залишатимуться в наявності.

Шосте покоління iPod touch було випущено у 2015 році, і це була передостання модель пристрою. Apple припинила виробництво iPod touch у 2022 році.

Джерело MacRumors

Не пропустіть