Apple Watch Series 6 не дебютують з технологією мікросвітлодіодних дисплеїв

Apple Watch Series 6 не дебютує з новою технологією мікросвітлодіодних дисплеїв. Розробники продовжать використовувати продукти JDI.

Якщо вірити словам @L0vetodream (інсайдер з Китаю), нова версія смарт-годинника Watch Watch 6 отримає OLED-екран з тим же розміром, що і попередник. Виробництвом дисплея займається компанія JDI. Крім того гаджет не отримає підтримку microLED.

Таким чином зміни в Apple Watch Series 6 стануть виключно внутрішніми. Перш за все, носимий пристрій може дебютувати з довгоочікуваною функцією відстеження сну. Крім того, компанія може реалізувати функцію пульсоксиметра, яка об’єднає функції пульсометра, електрокардіограми і детектора падінь. Нова функція буде зчитувати рівень кисню в еритроцитах користувача.

Apple, як і раніше, є одним з найсильніших партнерів JDI. Компанія виготовляє РК-дисплеї для моделей iPhone і iPad, а з появою годинників Series 5 компанія почала поставляти 1,57-дюймові дисплеї. За наявними даними, Apple інвестувала понад 200 мільйонів доларів в реструктуризацію JDI.


Джерело GizChina

Не пропустіть