Apple визначилася з датою презентації нових iPad Pro та iPad Air 12,9”

Про нові iPad від Apple ходить багато чуток, і очікується, що їхній запуск відбудеться незабаром. У новому звіті пропонується більш точна дата запуску, яка може відбутися вже 6 травня. Якщо ні, то нові iPad мають з’явитися десь на початку травня. Очікується, що Apple оновить лінійку iPad новими моделями Pro та Air. Також очікується дебют нової клавіатури Magic Keyboard та Apple Pencil.

Марк Гурман з Bloomberg був послідовним у нових повідомленнях про iPad, і тепер він каже, що запуск, швидше за все, відбудеться 6 травня. У своєму останньому інформаційному бюлетені Power On Гурман додає, що це буде “одне з найбільших оновлень планшета Apple за один день”.

Конкретний графік запуску випливає з новин про те, що роздрібні магазини Apple отримують маркетингові матеріали про новий продукт приблизно в перший тиждень травня. За словами Гурмана, це вказує на те, що Apple випустить новий продукт.

Вперше повідомлялося, що нові моделі iPad Pro та Air будуть представлені в березні, але цього так і не сталося. Тепер терміни запуску були перенесені на початок травня, тож ми сподіваємось, що цього разу побачимо нові планшети. Однак є один розчаровуючий фактор: нові iPad стартують за “вищими ціновими показниками”, ніж попередні моделі.

Як повідомляється, Apple планує випустити дві нові моделі iPad Pro з OLED-дисплеями. Використання OLED-дисплеїв замість міні-світлодіодних зробить iPad стрункішим. Також повідомляється, що моделі iPad Pro 2024 року будуть оснащені камерою Face ID, орієнтованою на альбомну орієнтацію.

Очікується також, що вперше буде представлений 12,9-дюймовий iPad Air, який стане найбільшим у серії. Досі Apple випускала 12,9-дюймові моделі лише для серії iPad Pro. 12,9-дюймовий iPad Air, найімовірніше, матиме кнопку Touch ID зверху, а решітки динаміків також будуть розташовані зверху і знизу.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть