Apple вирішила зекономити на майбутньому Watch Ultra 3: як це вплине на його якість

Чутки про те, що Apple Watch Ultra отримає оновлений microLED дисплей, ходять вже понад рік, але через проблеми з виробництвом цей термін було перенесено на 2027 рік. Як повідомляється, Apple скасувала велике замовлення на мікросвітлодіодні дисплеї в австрійській компанії ams-Osram, яке, як припускають, призначалося для майбутніх Apple Watch Ultra 3.

Компанія Osram не підтвердила, що Apple була клієнтом, який відмовився від своєї великої угоди з microLED, але в спеціальному пресрелізі повідомила, що “наріжний проєкт, що лежить в основі її мікросвітлодіодної стратегії, був несподівано скасований, що змусило компанію переоцінити власну стратегію”.

Аналітик Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) підтвердив, що Apple скасувала проєкт Apple Watch з Osram по виробництву мікросвітлодіодних годинників. Куо також розповів, що Apple відмовилася від усіх своїх проєктів, пов’язаних з мікросвітлодіодними дисплеями, на підставі того, що ця технологія не додасть значної цінності її продуктам. Як повідомляється, Apple також вважає, що витрати на виробництво мікросвітлодіодів занадто високі, щоб бути економічно життєздатними.

Однак є деякі сумніви, оскільки Марк Гурман з Bloomberg стверджує, що ams-Osram був лише одним з постачальників мікросвітлодіодів для Apple, і він припускає, що майбутні Apple Watch Ultra все ще на шляху до отримання оновленої технології дисплеїв.

Ходять чутки, що Apple поступово переходить на microLED дисплеї у всьому своєму портфоліо пристроїв, причому Apple Watch буде першим, за ним підуть iPad, iPhone і, врешті-решт, MacBook.

Джерело GSMArena

Не пропустіть