Apple випустила паперові браслети для підбору відповідного ремінця до розумного годинника

Компанія продовжує генерувати незвичайні ідеї, що полегшують життя користувачам

Разом із новим розумним годинником Apple Watch Series 6, були представлені і вкрай незвичайні фірмові ремінці без будь-яких застібок. І ось, напередодні старту їхніх продажів, Apple випустила спеціальні паперові браслети, покликані допомогти потенційним покупцям у підборі правильного розміру цього самого ремінця.

У разі, якщо ви живете в одній з країн, де можна відвідати оффлайн магазин Apple Store, то ви можете попросити консультантів дати вам один такий браслет для вимірювання свого зап’ястя. У разі ж, якщо такої точки у вашій країні немає, то можна зайти на офіційний сайт Apple і завантажити необхідний документ, роздрукувати його і вирізати браслет самостійно.

На зображенні вище можна побачити, що суть вимірювання полягає в обертанні такого браслета навколо зап’ястя, що допоможе із визначенням розміру при замовленні нового ремінця. Варто відзначити, що блогери, які вже отримали тестові екземпляри новинки від Apple, у разі, якщо ваш розмір знаходиться між двома числами (4 і 5, наприклад), радять брати менший розмір. Пов’язано це з тим, що такий ремінець можна буде “розтягнути” з часом, в той час як занадто великий аксесуар в результаті буде занадто вільним, що може викликати певний дискомфорт.

Джерело Apple
Не пропустіть