Apple виправить одну з головних проблему iPhone 12

Компанія Apple трохи більше місяця тому презентувала флагманські смартфони iPhone 12, і зараз у багатьох користувачів виникла проблема у вигляді бездротової зарядки, яка працює нестабільно і часто виключається сама по собі. При цьому деякі користувачі змогли самостійно знайти вирішення проблеми, але таку роботу смартфона все одно не можна назвати адекватною.

Перезавантаження смартфона допомагає, але через деякий час (приблизно до двох днів) проблема з’являється знову, через що смартфон може й далі переставати заряджатися у необхідних ситуаціях. Схожа ситуація виникла й автора ресурсу 9to5Mac, який, зіткнувшись з нею, отримав багато відгуків про те, що у інших користувачів також є схожа проблема.

При цьому один з читачів вищезгаданого ресурсу 9to5Mac розповів, що йому вдалося добитися відповіді від представника компанії Apple у офіційній техпідтримці компанії. Співробітник Apple розповів, що вони знають про існування цієї проблеми, і робота над виправленням вже ведеться. Скоріш за все, нам слід очікувати виправлення цього багу вже в найближчих оновленнях операційної системи iOS.

Джерело iPhone

Не пропустіть