Apple виправить критичний недолік iPhone: що зміниться в наступному поколінні

Антена для iPhone від Apple ось-ось отримає оновлення, і новий виробник мікросхем приєднується до цієї справи. Згідно зі звітом ланцюжка поставок, UMC уклала контракт на виробництво ключових мікросхем для майбутніх iPhone від Apple. Ці мікросхеми будуть інтегровані в конструкцію нових антенних модулів iPhone, і виробництво поступово нарощується.

Мікросхеми, про які йдеться, походять від Anokiwave, виробника мікросхем для бездротового зв’язку, якого нещодавно придбала компанія Qorvo, постачальник підсилювачів потужності для Apple. Qorvo розробляє нові компоненти антен для iPhone, використовуючи технологію Anokiwave. Зокрема, ці нові мікросхеми використовують технологію 3DIC компанії UMC, що робить UMC ключовим гравцем у модернізації антени iPhone.

Галузеві джерела припускають, що Apple застосовує цю нову стратегію дизайну для підвищення ефективності та покращення можливостей прийому сигналу у своїх iPhone наступного покоління. Цей крок збігається зі зростаючою інтеграцією функцій штучного інтелекту в смартфони, де міцний і надійний зв’язок має вирішальне значення.

Це не перше родео UMC з компонентами Apple. Раніше компанія виробляла мікросхеми драйверів для Apple через NovaTek. Завдяки цьому новому контракту UMC отримала ще одне важливе замовлення на поставку компонентів для iPhone, що свідчить про важливість її ролі в ланцюжку поставок Apple.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть