Apple викрили в таємному стеженні за користувачами

У нову операційну систему iOS 12 включили секретну можливість відстежувати дзвінки і електронне листування користувачів Apple. Нововведення зі збору даних було введено для формування рейтингу довіри користувачів, повідомляє The Independent.

Відзначається, що нове положення на запуск функції зі збору даних користувачів з’явилося в правилах дотримання конфіденційності в віртуальному магазині iTunes. Але в Apple запевнили, що не отримуватимуть доступ до особистої іфнормації користувачів, а лише захищатимуть аккаунт від шахраїв і встановлювати, чи дійсно покупку в iTunes робить реальна людина.

“Надання відомостей здійснюється таким чином, що Apple не може отримати інформацію про дані показники вашого пристрою. Відомості лише протягом обмеженого часу зберігаються на наших серверах”, – виправдалися в компанії.

Нагадаємо, iOS 12 вийшла 17 вересня. В оновленій операційній системі більшість нововведень пов’язані з швидкодією і оптимізацією роботи. Нова iOS дозволить смартфону щотижня складати графік користування із зазначенням, скільки годин користувач провів в додатках, а також дозволить задати обмеження на час використання смартфона.


Не пропустіть