Apple сьогодні випустить iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 і tvOS 14

Apple випустить оновлення iOS 14 для iPhone 6s і більш нових пристроїв вже сьогодні. Водночас компанія випустить наступну версію своїх інших операційних систем.

iOS 14 приносить великий список нововведень, головними з яких є нові віджети на головному екрані та бібліотека додатків, яка стане свого роду скринькою додатків iOS. Серед інших нововведень — новий компактний інтерфейс для Siri і вхідних викликів (який досі займав весь екран), а також режим «картинка в картинці», який дозволяє дивитися відео та гортати стрічку в Instagram, наприклад.

Разом з iOS 14 Apple також випустить фінальні версії iPadOS 14, watchOS 7 і tvOS 14.

Оновлення iPadOS 14 приносить всі нововведення iOS 14, а також кілька додаткових — дизайн інтерфейсу додатків, перероблений для великого екрана планшета, а також нові функції, що поліпшують роботу стилуса Apple Pencil (з’явилася підтримка рукописного вводу в пошуковому рядку або нотатках).

watchOS 7 додає більше циферблатів, а також можливість ділитися їх кастомізованими варіантами, датчик моніторингу сну і таймер миття рук. А нова версія tvOS 14 дозволить відтворювати відео з YouTube в 4К.

Джерело gsmarena
Не пропустіть