Apple розробляє MacBook Air c 15,5-дюймовим екраном

За словами відомого аналітика Росса Янга, Apple працює над новим MacBook Air із 15,5-дюймовим дисплеєм. Виробництво екранних панелей стартує в першому кварталі 2023-го, а сам ноутбук можуть уявити навесні.

За розмірами 15,5-дюймовий MacBook Air буде чимось середнім між 14- та 16-дюймовими моделями MacBook Pro. При цьому в лінійці Air він буде найбільшим рішенням на сьогоднішній день.

За чутками, новинка матиме той самий дизайн, що і 13-дюймовий MacBook Air, випущений в 2022 році — з плоскими гранями, великим трекпадом Force Touch, клавіатурою з функціональними клавішами, «чубкою» та багатьом іншим. Він також, ймовірно, включатиме порт зарядки MagSafe, модернізовану акустичну систему і камеру 1080p.

Що стосується начинки, новий Air може бути доступний з варіантами чіпів M2 і M2 Pro, але на відміну від MacBook Pro він, ймовірно, не отримає екран miniLED, та й набір портів буде скромнішим.

Зауважимо, що подібні чутки з’являються далеко не вперше. У джерел лише трохи відрізняється діагональ, але суть одна – незабаром з’явиться великий, тонкий та легкий Air.


Не пропустіть