Apple розіслала запрошення на WWDC 2024: у фокусі – iOS 18 зі штучним інтелектом

Apple проводить свою щорічну конференцію для розробників (WWDC) 10 червня, і зараз компанія почала розсилати запрошення. У запрошенні повторюються відомі деталі: захід відбудеться в Apple Park і розпочнеться о 10 ранку за місцевим часом.

Очікується, що на конференції буде представлено iOS 18 і продемонстровано, як Apple планує інтегрувати штучний інтелект у свої продукти. Ми також дізнаємося про майбутні версії MacOS, iPadOS, watchOS і Vision OS.

Деякі пристрої будуть оснащені генеративним ШІ, оскільки Apple підтвердила, що планшети iPad Air і iPad Pro на базі M4 матимуть розширені можливості машинного навчання для виконання завдань на основі ШІ.

Очікування оточує iOS 18, яку рекламують як «одне з найбільших оновлень в історії iOS». Очікується, що Safari, Фото та Нотатки будуть працювати на основі ШІ, а також покращена Siri та розумні сповіщення про підсумки.

Деякі чутки припускають співпрацю з OpenAI для реалізації ChatGPT в iOS 18, але Apple, швидше за все, буде робити все власними силами.

Джерело GSMArena

Не пропустіть