ITsider.НовиниІнтернетApple представила власний новинний агрегатор Apple News

Apple представила власний новинний агрегатор Apple News

Корпорація Apple представила новинну платформу Apple News. Про оновлення додатка повідомив глава корпорації Тім Кук під час презентації в Купертіно. Новинний додаток працює в США, Великобританії та Австралії.

Як зазначив Кук, в оновленому додатку з’явиться можливість підписки на журнали. Щомісячна підписка на агрегатор обійдеться в 9,99 долара.

Крім того, на презентації в Купертіно представили оновлення потокового відеосервісу TV App з можливістю підписки на такі великі американські телеканали, платний сервіс розповсюдження ігор Arcade, а також власний платіжний сервіс Apple Сard з щоденним кешбеком в розмірі 3 відсотки від витрат за день.

Не пропусти
Свіжі публікації