Apple подала в суд на українського режисера

Компанія Apple подала в суд на українського режисера Василя Москаленка через комедію “Людина-яблуко” (Apple-Man). Незважаючи на те, що з назви спершу можна подумати, що у неї є якийсь зв’язок з компанією Apple, це не так – фільм пародіює кіновсесвіт Marvel, і його головний персонаж може керувати левітуючими яблуками.

Варто зазначити, що усі персонажі були зіграні самим режисером, а всі зйомки пройшли у нього вдома, у кімнаті, площа якої складає 15 квадратних метрів. В рамках колективного фінансування на Kickstarter проекту вдалося зібрати близько 120000 доларів. Зараз режисер стверджує, що усі зібрані кошти можуть піти на судові процеси, або йому навіть доведеться відмовитись від випуску фільму.

Компанія Apple незадоволена тим, що назва бренду асоціюється з фільмом комедійного жанру. Компанія Apple вже спрямувала повідомлення про заперечення та ініціювала судове розслідування проти комедії “Людина-Яблуко” та її режисера, Василя Москаленка. Сам Москаленко стверджує, що позов компанії Apple – знущання, бо у фільмі немає жодної згадки про її продукцію чи саму компанію.


Не пропустіть