Apple, Microsoft та Google без паролів: подробиці про головне нововведення 2023 року

Головним нововведенням 2023 року може стати запровадження єдиного стандарту авторизації без паролів на усіх платформах та гаджетах у рамках співпраці компаній Apple, Microsoft та Google. Про це пресслужби компаній-гігантів повідомили сьогодні, 5 травня.

Голосним елементом цієї схеми буде смартфон. Для його розблокування потрібно буде використати один з методів аутентифікації – пароль, сканер обличчя чи відбитка пальця. За безпеку додатково відповідатиме криптококен FIDO, який передаватиметься зі смартфона у точку, куди користувач хоче зайти.

“Платформи цих компаній вже підтримують стандарти FIDO Alliance, щоб забезпечити вхід без пароля на мільярдах провідних у галузі пристроїв. Але попередні реалізації вимагають, щоб користувачі входили на кожен веб-сайт або додаток з кожного пристрою, перш ніж вони можуть використовувати функції без пароля”, — йдеться у ноттаці.

Старший директор Apple з маркетингу платформних продуктів Курт Найт додав, що ця робота забезпечить кращий захист та усуне уразливість паролів.


Джерело Fidoalliance

Не пропустіть