Apple iPhone 16 Pro може отримати вразливий до подряпин корпус

Apple випустила iPhone 15 Pro і 15 Pro Max з титановими рамками з матовим покриттям. Згідно з новими чутками, дует iPhone 16 Pro збереже титановий корпус, але перейде на більш відполіровану глянцеву рамку.

Це буде досягнуто завдяки покращеній обробці матеріалів та обробці кольорів, повідомляє користувач yeux1122 на корейській платформі Naver, а вони зазвичай мають доступ до інсайдерської інформації.

Користувач повідомив, що рамка не буде виготовлена з повністю стійкого до подряпин матеріалу, що може розчарувати деяких покупців. Однак ми сумніваємося, що це зупинить користувачів від купівлі нових моделей, які можуть з’явитися в нових кольорах Space Black і Rose на додаток до білого і сірого.

Apple може представити блискучіші телефони, але ми також очікуємо на деякі функціональні зміни. За словами джерела, рамки стануть тоншими, а камери будуть перерозташовані, щоб оптимізувати внутрішню архітектуру для більших акумуляторів.

Всі ці специфікації та функції поки що залишаються на рівні чуток, і доведеться почекати ще кілька місяців, перш ніж в мережі з’явиться більше офіційної інформації.

Джерело GSMArena

Не пропустіть