Apple готується зняти з виробництва найменш популярний з нових iPhone

Компанія Apple зніме з виробництва iPhone 12 mini в другому кварталі 2021 року через слабкий попит на цю модель. Про це повідомив аналітик JPMorgan Chase Вільям Янг з посиланням на джерела в ланцюжку постачань.

У записці для інвесторів аналітик ланцюжка постачань JP Morgan Вільям Янг уточнює деякі зі своїх прогнозів щодо поточної лінійки iPhone 12 і наступних моделей iPhone, випуск яких повинен відбудуться в другій половині 2021 року.

Що стосується iPhone 12 і iPhone 12 Pro, то Ян вважає, що на початку цього року Apple відвантажить 56 мільйонів і 41 мільйон одиниць відповідно. Очікувана кількість випусків iPhone 12 і iPhone 12 mini скоротиться на 9 мільйонів і 11 мільйонів відповідно. Ян зазначає, що, з огляду на слабкий попит на iPhone 12 mini, його виробництво до другого кварталу 2021 року може зовсім припинитися.

Аналітик також зробив кілька прогнозів щодо випуску нової лінійки iPhone в 2021 році. Він вважає, що гігант з Купертіно випустить чотири нових пристрої. Всі вони зможуть похизуватися меншим розміром виїмки, кращим часом автономної роботи і покращеною камерою.

Ян не думає, що в 2021 році з’явиться нова модель iPhone SE. Однак він вважає, що компанія вже працює над запуском «iPhone SE 3» в першій половині 2022 року. Пристрій може отримати дизайн, аналогічний своєму попередникові, але з модернізованим процесором.

Джерело appleinsider

Не пропустіть