Apple готує велике оновлення свого сервісу Apple Music

Компанія Apple опублікувала новий тизер, який вказує на те, що у музикальному сервісі Apple Music готуються великі зміни. На ньому буквально сказано “Приготуйтесь – музика ось-ось зміниться назавжди”, що говорить про те, що в сервісі повинні відбутися справді великі зміни.

Нагадаємо, що раніше з’являлися дані про те, що вже завтра, 18 травня, компанія Apple за допомогою прес-релізу анонсує нові повністю бездротові навушники Apple AirPods третього покоління, а також оновлений Apple Music з покращеною якістю звуку. Вочевидь, це таки відбудеться, оскільки Apple публікує офіційні тизери переважно безпосередньо перед подіями.

Очікується, що великим оновленням Apple Music стане поява Apple Music Hi-Fi, можливості слухати музику через сервіс у високій якості. Це стало відомо завдяки згадках у коді додатку для бета-версії iOS 14.6 та у додатку Apple Music для Android, що каже про близьку дату появи оновлення.

Згідно з попередніми даними, підписка на Apple Music Hi-Fi коштуватиме 10 доларів на місяць, що вдвічі більше за актуальну ціну підписки. Щодо AirPods 3 відомо лише те, що вони отримають дизайн у стилі Apple AirPods Pro, але не будуть мати функції активного поглинання шумів. Інші подробиці стануть відомими вже завтра, після офіційного анонсу.


Не пропустіть