Apple готує конкурента Nintendo Swtich з трасуванням променів

Згідно з інсайдерськими даними, компанія Apple працює над новою портативною консоллю, яка отримає чіпсет власного виробництва компанії Apple, у якого буде дуже потужна графічна складова. Крім цього, девайс буде підтримувати трасування променів.

У наш час телевізійні консолі стають все більш потужними, тому навіть при використанні у портативному форм-факторі дозволяють запускати нові ігри. Нещодавно компанія Apple презентувала свою телевізійну приставку Apple TV 4K на базі чіпсета Apple A12 Bionic, щоправда, вона призначена для медіа, а не для ігор. Зараз Apple готує спеціалізовану консоль, яка буде призначена для геймерів.

Очікується, що гібридна портативна консоль від Apple буде нагадувати популярну консоль Nintendo Switch. Девайс повинен отримати ефективну систему охолодження з вентилятором, завдяки якій буде відчутно відрізнятися від інших портативних девайсів Apple. Крім цього, є інформація про те, що чіпсет буде відчутно відрізнятися від рішень Apple A та Apple M, які на даний момент є на ринку.

Крім цього, є інсайдерська інформація про те, що компанія Apple веде переговори з великими розробниками ігор, такими як Ubisoft, щодо випуску ексклюзивних проектів в рамках підпискового сервісу Apple Arcade. Щоправда, є й дані про те, що Apple відмовиться від цього проекту.


Не пропустіть