Apple додала до iMovie ефект хромакею

Розробники додали спеціальний ефект зеленого екрану, який дозволяє змінювати фон у відеороликах

Компанія Apple оновила відеоредактор iMovie для мобільної операційної системи iOS, в якому з’явився новий ефект зеленого екрану або як його ще називають професіонали – хромакей.

Подібну функцію пропонують досить багато інших додатків, але ж завжди приємно, коли така функціональність є в iMovie, а не в сторонньому редакторі. Технологія хромакей, як відомо, прийшла з кіно і телебачення.

Вона дозволяє поєднувати кілька зображень в єдине ціле. За допомогою хромакея можна легко видалити фон і помітити його будь-яким іншим зображенням в редакторі відео. Користувачі мобільної версії iMovie тепер можуть робити професійний монтаж роликів прямо на смартфоні або планшеті, наприклад, підставляти картинку на задній план в відео, знятому на синьому або зеленому фоні.

Ефект налаштовується за допомогою 4-точкової маски і повзунків інтенсивності. Крім того, з’явилася можливість додавати зображення з прозорим фоном і використовувати фотографії в якості накладень для створення таких ефектів, як «Картинка в картинці» або «Поділ екрана». З цими функціями і оновленням до iOS 13, в якій можна повертати відео прямо в програму «Фотографії» без необхідності в сторонній програмі, Apple, нарешті, почала приділяти увагу простих функцій у своєму редакторі відео. З інших змін в оновленій версії iMovie відзначимо також 80 нових саундтреків різних жанрів, які автоматично підлаштовуються під довжину ролика, підтримку ClassKit, поліпшену роботу зі статичними зображеннями і багато іншого.


Не пропустіть