Apple буде судитися з компанією Prepear через логотип у формі груші

Софтверний гігант стверджує, що логотип Prepear може створити плутанину з його власним.

Apple подала позов до суду на компанію Prepear, яка займається приготуванням їжі, через її лого у формі груші. Компанія стверджує, що він «призведе до ослаблення самобутності» логотипу Apple.

Додаток Prepear дозволяє користувачам зберігати і систематизувати рецепти, а також створювати власні плани харчування.

За словами компанії Apple, через таке лого покупцям буде складно знайти відмінності між товарами і послугами двох компаній. Apple також посилається на порушення Закону Ленхема.

«Знак Prepear являє собою мінімалістичний фруктовий дизайн з прямокутним листком, який нагадує знаменитий логотип Apple і створює аналогічне комерційне враження». У матеріалах суду також сказано: «Торгові знаки Apple настільки відомі і легко впізнавані, що схожість зі Знаком Prepear затьмарює будь-які відмінності і змусить звичайного споживача повірити в те, що він пов’язаний з Apple або схвалений компанією».

У відповідь представники Prepear розмістили петицію на сайті Change.org «Save the Pear from Apple!» (Врятуємо Грушу від Яблука!), щоб переконати  Apple відкликати позов. На даний момент її підписали понад 22 тисяч користувачів. Також в документі Prepear закликає припинити Apple зловживати своїм матеріальним становищем і переслідувати невеликі підприємства, які на даний момент зазнають труднощів через пандемію коронавірусу.

Декілька років тому Apple вже вдалося не дати компанії розробнику програмного забезпечення Pear Technologies зареєструвати логотип з силуетом груші.

Джерело TheVerge
Не пропустіть