Android TV отримає змінений користувацький інтерфейс

Компанія Google сьогодні презентувала справді цікаву зміну у користувацькому інтерфейсі своєї операційної системи Android TV – справа в тому, що раніше багато активних користувачів різних телевізійних консолей на цій системі жалілися на неточний та нераціональний тип організації алгоритмів та допомоги, тому компанія Google виправила цей момент.

Головною особливістю розумної системи телебачення Android TV є можливість підключити до акаунта та користувацькому профілю декількох аккаунтів та підписок, що автоматично робить використання приставки цікавим та не набридливим. З іншої сторони, така багатовекторна інтеграція у Google реалізована не так добре, як у Amazon, яка намагається орієнтуватися на сторонні стрімінгові сервіси та програми для контенту, тому тепер Google провела роботу над помилками і намагається надавати користувачам вибір не лише з власної екосистеми, але й зі сторонніх сервісів.

Враховуючи те, що Android TV втрачає позиції і робить це досить стрімко, немає нічого дивного у тому, що компанія Google вирішила так несподівано оновити систему. Android TV тепер з самого початку давати можливість відсортувати контент по напрямку, тематиці та якості.

Джерело Slashgear
Не пропустіть