UPG_price_d+m

Android став ключем від акаунта Google на iOS

«Корпорація добра» нарешті дозволила використовувати новий спосіб двофакторної аутентифікації і на платформі iOS

Пошуковий гігант додав додатковий спосіб авторизації в акаунт Google на iOS, що дозволяє власникам iPhone, iPad і iPod Touch підтверджувати свою особу за допомогою пристрою на Android.

У минулому така функція стала доступна на Windows 10, macOS і Chrome OS. GIF-анімація доступна при натисканні .

Авторизація за допомогою гаджета на «зеленому роботі» є альтернативним методом двофакторної аутентифікації – користувачам як і раніше належить заповнювати поля логіна і пароля (якщо не налаштоване автозаповнення), але замість введення разового коду з SMS, телефонного дзвінка або додатка -аутентіфікатора можна просто двічі клікнути по фізичній кнопці «Гучність -» на розблокованому Android-пристрої.

Використовувати гаджет на «зеленому роботі» в якості ключа для входу в обліковий запис Google на iPhone, iPad і iPod Touch можна тільки з пристроями на базі iOS 10 і новіше, а також Android 7.0 Nougat і новіше – на них повинен бути включений Bluetooth. Для активації вищеописаного методу авторизації необхідно виконати наступні дії:
Увійти в необхідний обліковий запис Google на Android-пристрої.
Переконатися, що в профілі налаштована двофакторна аутентифікація.
Відкрити за комп’ютера настройки Google-аккаунта, перейти в розділ двоступеневої авторизації і натиснути кнопку «Додати ключ безпеки», після чого вибрати Android-пристрій.
Завантажити на гаджет під управлінням iOS програму Google Smart Lock і увійти в свій аккаунт через неї.
Розблокувати Android-пристрій, відшукати повідомлення від Google і слідувати інструкціям на екрані.


Не пропустіть