Android отримує нові спеціальні можливості

Транскрибація, Sound Amplifier та багато іншого.

Google оновила набір спеціальних можливостей для Android. Серед них — нові функції для Live Transcribe, підтримка Bluetooth для Sound Amplify і поліпшені параметри навігації для Voice Access. Кожна з цих функцій може бути критично важлива для людини з обмеженими можливостями.

Одне з головних нововведень — реліз додатку Action Blocks. Він призначений для створення кнопок більших розмірів, які допомагають людям з обмеженими можливостями користуватися смартфоном. Програму можна використовувати для створення макросів, що автоматизують виконання операцій, що складаються з декількох дій: відправки повідомлень, відеодзвінків в месенджерах, запуску плейлиста в музичному плеєрі тощо. Користувачі також можуть створювати власні алгоритми дій, а потім розміщувати їх на екрані як віджети. Крім того, користувачі зможуть розмістити на них власне зображення.

Нова функція в Live Transcribe дозволяє користувачам додавати в базу слова, які Google не розпізнає за замовчуванням — наприклад, складні імена або терміни. Для цього потрібно прописати їх в налаштуваннях.

Нова функція в Live Transcribe дозволяє користувачам додавати в базу слова, які Google за замовчуванням не розпізнає – наприклад, складні імена або терміни. Для цього досить прописати їх в настройках. Google також додав можливість пошуку за ключовими словами. При цьому всі дані зберігаються на смартфоні.

Функція Android Sound Amplify також отримала апдейт — вона дозволяє людям використовувати свої телефони для посилення звуку. До сих пір вона працювала тільки з дротовими навушниками, але з сьогоднішнього дня з’являється підтримка підключення по Bluetooth.

Джерело TheVerge
Не пропустіть