Android-ігри тепер можна скачати на ПК на Windows прямо з Google Play

Google уже тестує нову можливість, яка дозволяє завантажувати ігри з магазину Google Play на ПК з Windows. Користувачі з деяких регіонів вже можуть випробувати кроссплатформенну гру.

Google не повідомляє нічого конкретного про те, як компанія планує підтримувати кросплатформенну гру, за винятком того, що для цього потрібно встановити програму, створену Google, на ПК. У декого у настільній версії Google Play з’явилася кнопка «Завантажити у Windows», і при натисканні на неї завантажується файл.

Раніше було обіцяно, що “гравці зможуть розпочати з того місця, на якому вони зупинилися”, на смартфонах, планшетах, Chromebook та інших платформах. Тобто можна зберегтися на одній платформі та продовжити грати на іншій.

Початкова бета-версія була обмежена Південною Кореєю, Гонконгом і Тайванем, але користувачі поза цими регіонами підтверджують, що також можуть випробувати функціональність. Схоже, що процес тестування просувається досить швидко, тому незабаром ви зможете грати у свої улюблені ігри для Android також на ПК.

Google вже попросила розробників ігор оптимізувати свої ігри для роботи з клавіатурою та мишею, а не лише із сенсорним керуванням.


Джерело Gsmarena

Не пропустіть