Android 15 незабаром отримає одразу декілька нових функцій, які вже давно є на iPhone

Нещодавно Google додала до кодової бази Chrome OS новий прапорець, який вмикає Quick Share за замовчуванням на хромбуках. Зараз компанія, схоже, працює над тим, щоб зробити Quick Share частиною процесу майстра налаштування на Android.

Досліджуючи майстер налаштування Google, експерти з Android Authority виявили, що Quick Share був включений як один з етапів процесу налаштування. Ця опція дозволяє користувачеві увімкнути або вимкнути цю функцію під час налаштування.

Було незрозуміло, чи буде Quick Share встановлювати видимість на ваших власних пристроях або на ваших контактах. Однак, як ви можете бачити на скріншоті вище, повноекранний майстер налаштування надає всі три варіанти.

Додавання Quick Share до процесу адаптації користувачів значно покращить видимість функції. Більшість людей не усвідомлюють, що в Android вже є функція, подібна до AirDrop, і що вона чудово працює для тих випадків використання, які вона підтримує.

Quick Share – не єдина нова функція, яку додано до майстра налаштування. Супутникові повідомлення, виявлення автомобільних аварій і Moment також стануть частиною процесу. Однак ці три функції з’являться, тільки якщо ви налаштовуєте пристрій Pixel.

Ця зміна в майстрі налаштування Google ще не працює. Однак ми очікуємо, що ці функції стануть частиною Android 15, коли він нарешті вийде у стабільній гілці.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть