Android 12 дозволить вам обмінюватися паролями Wi-Fi з сусідніми пристроями

Бувають випадки, коли вам потрібно поділитися своїм домашнім або офісним паролем від Wi-Fi з декількома людьми. Це проста річ, але часом процедура може бути досить стомлюючою. Android 12, чий випуск відбудеться вже зовсім скоро, зможе виправити цю проблему за допомогою Nearby Share.

Зараз користувачі Android 10 і вище можуть ділитися паролями від Wi-Fi за допомогою згенерованого QR-коду. В Android 12 обмін паролями буде інтегрований в функцію Nearby Share, що дозволить безперешкодно відправляти його на довірені пристрої.

Ентузіасти із товариства мобільних розробників XDA Developers знайшли згадування цієї можливості в документації до проекту AOSP (Android Open Source Project).

Погана новина полягає в тому, що для роботи Nearby Share вам, ймовірно, будуть потрібні два пристрої на Android 12. Який протокол буде використовувати система, також поки неясно.

Однак це не найважливіша функція, яка з’явиться в Android 12. Очікується, що компанія Google спростить роботу зі сторонніми магазинами додатків на пристроях Android.

Джерело gsmarena

Не пропустіть