AMD представила революційно потужні відеокарти Radeon

7-нанометровий двопроцесорний Radeon Pro Vega II Duo поки є ексклюзивом для нових комп'ютерів Apple Mac Pro

Вчора, як відомо, стартувала конференція WWDC, де компанія Apple анонсувала новий комп’ютер Mac Pro, в конфігурації якого використовується графічний прискорювач Radeon Pro Vega II Duo. Слідом за цим AMD офіційно представила відеокарти Radeon Pro Vega II і Radeon Pro Vega II Duo, створені за нормами 7-нм техпроцесу.

За словами виробника, обидві новинки забезпечують «революційний рівень продуктивності графіки в задачах, що потребують великих обчислень, включаючи рендеринг, 8K відео та інші високопродуктивні навантаження для створення контенту».

Radeon Pro Vega II Duo – перша двопроцесорна карта на ринку з 7-нм GPU. Пристрій побудований на базі GPU Radeon Vega 20, містить 8192 потокових процесорів, до 64 ГБ високошвидкісної пам’яті типу HBM2 з пропускною спроможністю 1 ТБ / с. Максимальна частота графічного ядра становить 1,7 ГГц. Для обміну даними між GPU передбачений фірмовий інтерфейс Infinity Fabric, який здатний забезпечити швидкість до 84 ГБ / с. Це в п’ять разів швидше, ніж пропонує PCIe Gen 3.

Продуктивність кожного графічного процесора досягає 14 терафлопс в обчисленнях одинарної точності з плаваючою комою. При об’єднанні двох плат в одній системі за допомогою спеціального модуля MPX продуктивність може становити цілих 56 терафлопс. Примітно, що в представленому Mac Pro використовується відеокарта Radeon Pro Vega II Duo без активного охолодження, є тільки радіатор.

Серед інтерфейсів підключення заявлені чотири порти Thunderbolt 3 і один HDMI 2.0. До плати можна підключити до восьми моніторів з роздільною здатністю 4K, і до чотирьох з дозволом 5K. Крім двопроцесорної відеокарти Radeon Pro Vega II Pro, компанія AMD буде випускати і звичайну Radeon Pro Vega II з одним GPU і 32 ГБ пам’яті типу HBM2. Вартість новинок і терміни появи у продажу поки не повідомляються.


Не пропустіть