AMD планує боротися зі спекуляціями при продажах Radeon RX 6000

Компанія NVIDIA недавно презентувала новий модельний ряд відеокарт GeForce RTX 3000, і на даний момент ситуація з продажами досить сумна – відеокарти у дуже сильному дефіциті, оскільки компанія не може поставити належну кількість екземплярів. На фоні цього виграють спекулянти, які перепродають карти по відчутно вищих цінах, ніж рекомендовані самою NVIDIA.

Зараз компанія AMD готується презентувати новий модельний ряд відеокарт Radeon RX 6000, і очікується, що доля цих відеокарт може бути такою самою. Через це компанія вирішила прийняти ряд заходів для боротьби зі спекуляціями. Відповідний рекомендаційний документ, який компанія розсилала своїм партнерам, з’явився у Мережі.

Компанія рекомендує пильно слідкувати за замовленнями та обробляти їх вручну, встановити невеликий ліміт при продажі “у одні руки”, блокувати ботів та інші автоматичні засоби для понаднормових замовлень, якими користуються спекулянти. Також компанія радить використовувати спеціальні системи для резервування та сповіщення для упорядкування запитів потенційних покупців, а протягом перших трьох тижнів слід обмежити поставки реселлерам. На даний момент невідомо, чи будуть ці заходи дієві, але про це ми зможемо дізнатися вже незабаром.

Джерело Videocardz

Не пропустіть