Amazon випустить навушники з вмонтованою “Алексою”

Навушники стануть першим офіційним продуктом компанії в галузі охорони здоров'я.

Сьогодні, 25 вересня, стало відомо, що компанія Amazon вирішила випустити свій перший фітнес-трекер. Він буде у вигляді навушників під кодовою назвою Puget. Про це розповів журналістам CNET співробітник компанії, який розробляє цей проект.

Також спеціалісти компанії планують випустити у світ більш габаритний пристрій Echo з поліпшеним звуком. Дата завершення обох проектів не розголошується.

Вони можуть бути представлені на щорічному заході, який пройде 25 вересня в Сіетлі.

Обидва продукти добре вписуються в стратегію Amazon – розмістити голосовий помічник Alexa в кожному відповідному пристрої. Нові навушники дозволять користувачам спілкуватися з «Алексою» на ходу, навіть далеко від дому. А більший розумний динамік Echo повинен стати центральним елементом домашньої системи – у нього з’явиться сабвуфер, що зробить звук більш якісним.

Для навушників буде потрібен телефон Apple або Android. Ціна буде нижче $100, щоб конкурувати з аналогічними продуктами Apple або Bang&Olufsen.

Встановлювати ціни нижче конкурентів – частина стратегії Amazon. Якщо навушники чекає успіх, то вони відкриють компанії ряд нових можливостей. Наприклад, Alexa буде спілкуватися з власником не тільки вдома: в магазині вона підкаже, що потрібно купити, на дорозі допоможе знайти потрібну адресу і порекомендує пристойний ресторан. Компанія усіма силами прагне розширити потенціал «Алекси», яку поки використовують в основному, щоб дізнатися про погоду або послухати музику.

Компанії Amazon дійсно доводиться робити масу зусиль, щоб відірватися від популярного конкурента «Алекси» – Google Assistant . Голосовий помічник Google вже другий рік стає переможцем в змаганні на звання найрозумнішого.

Джерело cnbc.com

Не пропустіть