Amazon допоміг Україні захистити важливі дані від кібератак рф

Підрозділ хмарних технологій компанії переніс понад 10 петабайт даних

Підрозділ хмарних технологій Amazon.com Inc. заявив, що допоміг українським міністерствам та держпідприємствам перенести понад 10 петабайт даних – від земельних кадастрів і банківських записів до університетських навчальних програм – на сервери, захищені від кібератак росії.

Про це повідомляється на сайті Аmazon.

«До російського вторгнення українське законодавство вимагало, щоб певні державні дані та вибрані дані приватного сектору зберігалися на серверах, які фізично розташовані в Україні. За тиждень до того, як російські військові вторглися в країну, український парламент ухвалив закон, що дозволяє переміщувати дані уряду та приватного сектору в хмару. Для цього українське керівництво оголосило публічний заклик про допомогу. Amazon Web Services (AWS) була однією з перших організацій, які відповіли на цей заклик», – ідеться в повідомленні компанії від 9 червня.

Підрозділ хмарних технологій Amazon.com Inc. повідомив, що допоміг українським міністерствам та держпідприємствам перенести понад 10 петабайт даних – від земельних кадастрів і банківських записів до університетських навчальних програм – на сервери, захищені від кібератак росії.

Через два дні після початку вторгнення перша партія пристроїв Amazon Web Services для передачі даних Snowball прибула з Польщі в Україну, що допомогло спрямувати зусилля на захист даних, які можуть бути знищені або потрапити в руки росії, повідомила компанія.


Джерело mind.ua

Не пропустіть