Amazfit PowerBuds TWS почали продаватися за ціною 93 долари

Amazfit, яка належить Huami, почала продавати бездротові навушники PowerBuds у Індії. Ці навушники будуть доступними на Amazon India з шостого серпня. Вони коштують лише 93 долари, в той час як у США вони коштують 99 доларів, у Європі за 99 євро, а в Китаї за 699 юанів (приблизно рівно 100 доларам). Amazfit PowerBuds TWS відрізняються від всіх конкурентів на ринку, бо крім можливості програвати музику, навушники можуть моніторити серцебиття користувача протягом занять спортом.

Навушники отримали дев’ятиміліметрові навушники та підключення через Bluetooth 5.0. Вони будуть сумісними з Android 5.0+ та iOS10.0+ девайсами, щоправда, відтворення музики працює з будь-яким девайсом, у якого є підтримка Bluetooth. Навушники також отримали ENC (Електронне поглинання шумів) для дзвінків з використанням двох мікрофонів.

Ці навушники позиціонуються, як TWS-навушники для спорту, у них є сертифікація IP-55, а також підтримка жестів для контролю. Компанія заявляє, що смартфон зможе пропрацювати на одному заряді 8 годин, а з зарядним кейсом автономність складає 24 години.

Джерело gizmochina
Не пропустіть