Акція для всіх користувачів криптобіржі Binance стартувала в ці години

Січень відзначився важливою подією в історії української криптоспільноти, коли всесвітньо-популярна криптобіржа Binance почала партнерство з українським електронним гаманцем Trustee Plus. Це значуще об’єднання сил спрямоване на розширення фінансової свободи користувачів Binance Pay в регіоні Центральної та Східної Європи.

«Раді анонсувати плідне партнерство з Trustee Plus, проєктом, який допоможе нам у просуванні криптовалют та підвищенню фінансової свободи користувачів. Разом ми маємо замету сприяти формуванню більш інклюзивного фінансового середовища, яке розширює можливості завдяки потенціалу криптовалют», — заявив Кирило Хом’яков як регіональний керівник у ЦСЄ та Центральній Азії.

Криптогаманець Trustee Plus з’явився на початку 2022 року. В перші дні після додавання однойменного додатка на Google Play та App Store його завантажили й встановили десятки тисяч користувачів. Криптогаманець надає можливість випустити віртуальну платіжну картку для безконтактних платежів офлайн чи покупок онлайн. Принцип її роботи зводиться до автоматичної конвертації ЕТН, USDT чи ВТС в євро при оплаті. З початком партнерства між криптобіржею Binance та Trustee Plus користувачі можуть поповнювати баланс криптогаманця з Binance Pay. Водночас біржа рекомендуватиме випуск віртуальної картки від Trustee Plus всім криптоентузіастам платформи, зацікавленим у щоденному використанні цифрових активів.

Загалом випуск платіжної картки Trustee Plus коштує 10 євро. Однак, з 15 січня до 25 лютого поточного року користувачі Binance можуть розраховувати на 50-відсоткову знижку.

Нагадуємо, що криптогаманець Trustee Plus спростив можливість для тих хто хоче купить крипту украина й використовувати активи у крипті у повсякденному житті.


Не пропустіть