AirPods наступного покоління отримають функцію кісткової провідності

Їх покажуть наступного року.

Бездротові навушники Apple AirPods є одними з найбільш продаваних продуктів компанії. Apple збільшила їх цінність із запуском AirPods Pro, представивши функцію активного шумозаглушення. Тепер компанія додасть в них функцію кісткової провідності.

Кісткова провідність означає передачу звуку у внутрішнє вухо через черепну кістку. Це дозволяє користувачам чути аудіоконтент без блокування вушного каналу.

Однак у цієї технології є деякі недоліки: в основному це відсутність її здатності працювати на високій частоті. Слух людини коливається від 20 Гц до 20000 Гц, а кісткова провідність ефективна тільки на частотах нижче 4000 Гц, потім якість звуку починає погіршуватися. Крім того, необхідно забезпечити щільний контакт з головою, що може викликати неприємні відчуття у деяких користувачів.

Патент Apple під назвою «Багатопроменева звукова стимуляція з використанням звукових компресорів» вперше був поданий в травні 2018 року. Він передбачає передавання середньочастотних і низькочастотних сигналів з використанням компресора через кісткову провідність, а високочастотних сигналів — по повітрю.

Варто відзначити, що Apple реєструє велику кількість патентів щороку, але далеко не всі з них матеріалізуються в комерційні продукти.

Мінг-Чі Куо, відомий аналітик Apple, стверджує, що AirPods наступного покоління з такою конструкцією можуть бути запущені напередодні WWDC наступного року.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть