Adobe впроваджує в Lightroom функцію генеративного видалення об’єктів на основі власного ШІ

У вівторок Adobe оголосила про додавання функції генеративного видалення для Lightroom. Створена на основі Firefly, функція GenAI дозволяє легко редагувати об’єкти з фотографій. Наразі функція доступна у вигляді раннього доступу.

Adobe заявляє, що функція справляється з поставленими завданнями, незалежно від того, на якому складному фоні знаходиться об’єкт.

«Генеративне видалення допомагає редагувати навіть найскладніші фони та оточення, – кажуть у компанії, – включаючи видалення плям з візерункової сорочки, зморшок скатертини на фотографіях їжі, небажаних віддзеркалень у воді та багато іншого».

Розробник Photoshop оголосив про свій набіг на генеративний ШІ ще в березні 2023 року.

«Firefly – це наступний крок на нашому шляху до ШІ, який об’єднує наші нові “gentech”-моделі з десятиліттями інвестицій в обробку зображень, типографіку, ілюстрації та інше для створення активів», – заявили тоді в компанії. «Ми додамо цю цінність у робочі процеси наших клієнтів, які створюють контент у Creative Cloud, Experience Cloud та Document Cloud».

На момент запуску ця пропозиція забезпечувала перетворення тексту на зображення та можливість адаптувати зображення до різних стилів. За 14 місяців, що минули, Adobe додала Firefly до свого відеопакету, використала його для створення векторної графіки в Illustrator і додала функцію генеративної заливки.

Компанія заявляє, що тісно співпрацює з фотографічною спільнотою над вдосконаленням і розширенням нового інструменту «Видалення».

У вівторок Adobe також оголосила про генеративне розмиття об’єктива, яке можна використовувати для створення ефекту боке на зображеннях, щоб додати відчуття глибини.

Джерело TechCrunch

Не пропустіть